Připojte se k nám na Facebook
Atény - Barcelona

Atény - Barcelona

Devítidenní nezapomenutelná plavba nejkrásnější lodí na světě s noclehem v horkém Tel Avivu.

Gay Cruise

Cena od: 45 990,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 9 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis

Technická data:

Celebrity Equinox
Délka: 1.033 stop
Počet palub: 11
Kapacita pasažérů: 2 850
Maximální rychlost: 24 uzlů

Program

Pogram   Připlutí Vyplutí
24.8. Atény - Řecko   18.00
25.8. Plavba    
26.8. Tel Aviv - Izrael 7.00 nocleh
27.8. Tel Aviv - Izrael   4.00
28.8. Plavba    
29.8. Sicilie - Itálie 10.00 18.00
30.8. Neapol - Itálie 7.00 20.00
31.8. Civitavecchia (Řím) - Itálie 7.00 18.30
1.9. Provence (Marseille) - Francie 12.30 19.30
2.9. Barcelona - Španělsko 7.00  

1. den ATÉNY
 Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00. Během návštěvy této řecké metropole můžete obdivovat spoustu antických památek. Město bylo dvakrát hostitelem letních olympijských her. V Aténách by žádný cestovatel neměl opomenout návštěvu Akropole a staré části Plaka. Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

2. den PLAVBA NA LODI

3. a 4. den TEL AVIV
Tel Aviv je metropole Izraele založená na začátku 20. století. Rozkládá se na 14 km dlouhém pobřežním úseku. Tvoří ho moderní centrum s výškovými budovami a dlouhé pláže. Kromě toho zde najdete obrovská nákupní centra, exotické trhy a zábavní podniky. Každý si zde přijde na své.

5. den PLAVBA NA LODI

6. den MESSINA
Největší italský ostrov, který je již staletí nazýván „ostrovem Slunce“. Symbolem Sicílie je největší činná sopka v Evropě – Etna. Sicílie je turisticky velmi vyhledávanou oblastí po celý rok a to především díky krásné přírodě, jedinečným dlouhým písčitým plážím a velkému množství památek. Především zachovalým antickým chrámům a originálním stavbám novorománského období. Messina je třetím největším městem na Sicílii a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Přezdívá se jí „brána Sicílie“.

7. den NEAPOL
Vidět Neapol a zemřít. Neapol je město jedinečných krás, kde ještě i dnes můžete pocítit a pozorovat něco ze starověké a středověké podoby světa. Jednou z dominant kraje je sopka Vesuv, tyčící se nad Neapolí a okolím. Město má velmi dlouhou historii, je více jak 3000 let staré. A tak není divu, že je v Neapoli mnoho historických památek a muzeí. Je to město pizzy, opery, rušných tržnic, fotbalu, ale také uliček s prádelními šňůrami a obyvatel s jižanským temperamentem a výraznou gestikulací. Asi pul hodiny od Neapole se nachází úpatí Vesuvu a zbytky starověkého města Pompeje.

8. den ŘÍM (CIVITAVECCHIA)
Řím, jinak také po právu nazývaný Věčným městem, Vás přivítá s otevřenou náručí, náručí, ze které se Vám jen tak nepodaří a hlavně nechce vymanit. Odvážně se pustíte do labyrintu spletitých a pizzou provoněných uliček a budete si připadat jak v právě otevřené učebnici dějepisu. Řím je ale také moderní a pulsující město s bezpočtem přeplněných kaváren, módních obchodů a restaurací.

9. den MARSEILLE

10. den BARCELONA
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Poptávka