Připojte se k nám na Facebook
Cap d´Agde

Cap d´Agde

jižní Francie

O Cap d´Agde

Cap d´Agde

Letovisko Cap d'Agde se nachází v Jižní Francii, nedaleko města Narbonne. V tomto letovisku si každý může dopřát dovolenou zcela podle představ. Jsou zde podmínky téměř pro všechny druhy sportů včetně špičkového golfového greenu přímo ve středisku, tenis a vodní sporty jsou samozřejmostí. Denně je zde navíc v sezóně v provozu lunapark a po celou sezónu se přímo na ulicích a improvizovaných pódiích odehrává řada kulturních vystoupení. Místní pláže snesou nejpřísnější měřítka a svojí rozlohou, vybavením a v neposlední řadě čistotou překvapí řadu hostů. Pro skutečné nadšence se nabízí i dojíždění na snad nejkrásnější pláž Lví zátoky  - 18 km dlouhý pruh bílého písku, který se táhne až k městu Séte. Cap d´Agde je místem, které je gay friendly a také se zde nachází nudistická gay pláž.

Pláže

Cap d´Agde je velká písečná pláž, která nabízí kvalitní zázemí. Je určena hlavně pro milovníky nudismu. K pláži náleží i část města, která je určena jen nudistům. Lidé se tu tako mohou nazí nejen opalovat, ale chodit jíst či nakupovat. Na první pohled je Cap d´Agde klasickým plážovým místem. Ale zdání klame. Nudistická část města je obehnána drátěným plotem a tak se sem dostanete pouze hlavní bránou. Jakmile projdete bránou nesmíte opomenout pravidla.

Každý kdo sem vstoupí musí být tolerantní, být v jádru nudista nebo zaměstnanec. Nahota však není podmínkou, záleží na počasí a náladě. Vidět obyčejné lidi tu není výjímkou. Každopádně fotografování je omezeno pouze na rodinné příslušníky a jsou zakázany jakékoliv obscénnosti, pornografické choutky a podobně.

Ubytování

Gil de France **

Hotel se nachází 400 metrů od hlavní pláže, 800 metrů od centra Cap d´Agde a přístavu a 10 minut chůze od známe gay friendly nudistické pláže.

více Více