Připojte se k nám na Facebook
Ibiza

Ibiza

O Ibize

Ibiza již po mnoho desetiletí položila požadavek na přátelství. Většina lidí uvítá gay scénu z Evropy. Na Ibize existují místa, která tvrdí, že jsou specificky zaměřená na gay trh. Celý ostrov je tolerantní a má uvolněnou atmosféru. Pokud jde o homosexuální turistiku na Ibize, je vzhledem k popularitě na scéně, velmi překvapující.

Pláže

Agua Blanca

Cala Bassa

Cala Benirras

Cala Boix

Cala Carbo

Cala Codolar

Cala Den Serrai

Cala Des Cubells

Cala Des Xuciar

Playa De Comte

Playa Des Codolar

Portinatx

Siesta Playa

Bary a kluby

Cefé del mar

Ibiza rocks

Bambuddha

El divino

Kumharas

Pacha

Dc10

Amnezie

Bora bora

Eden

Guarana

Ibiza tailandia

Mambo

Martina

Oxy bar

Privilege

Savannah

Space

Sumkám

Sunsea bar

Sport

Paintball

Jemné umění boje, Pyrenejského stylu! Tento rychle rostoucí a velmi zábavný sport je nyní k dispozici oblíbené straně ostrova. Make lots of new friends, then shoot at them. Najdete zde nové přátele, na které pak budete střílet, co může být lepšího?

 

 

Vodní parky

Ibiza je nejen obklopena vodou, ale nabízí také zábavu ve waterparks, kde snadno strávíte celý den, aniž by jste si to uvědomili.

Go Karting

Nezapomenutelný a akční zážitek z dovolené.

Potápění Ibiza

Ibiza nabízí fascinující dobrodružství pro každého, bez ohledu na věk či zkušenosti.

Podmínky jsou ideální pro začátečníky. Středomoří není opravdu nic víc, než nadměrný rybník. Ale poklady, jež má obsahovat mohou prozkoumat jen náročné ponory pro zkušené potápěče.

 

 

Ibiza nabízí fascinující dobrodružství pro každého, bez ohledu na věk či zkušenosti.

Bowling

I na staré a vznešené umění jménem bowling si na Ibize určitě udělejte volný večer.

Plachtění

Sólo plachtění, plachtění týmový sport, nebo jen křižování. Zde můžete najít čluny a lodě všech velikostí k pronájmu, a celý způsob výuky, pro začátečníky,velitele, a pokročilejší.

Balónové létání

Proč to nezkusit v úplně jiné zemi? Ibiza z balonu ze vzduchu: jedinečný zážitek, který nikdy nezapomenete.

Tenis

Přiznejme si to, Ibiza má na to počasí. Rafael Nadal pochází ze sesterského ostrova Mallorca.

Golf

Zažijte nezapomenutelný den v jednom z našich klubů

Jeep safari

Vezměte si malý výlet safari jeeps. Tours vede přes sever, východ a západ Ibizy. Uvidíte některé z nejlepších částí ostrova.

Jízda na koni

Existuje mnoho stezek a tras přes krásně kopcovitou krajinu na Ibize.

Vodní sporty

Na ostrově obklopený vodou, můžete očekávat, že najde každý druh.

Ubytování

Hostel Europa Púnico *

Hotel leží v oblasti města Ibiza, 500 m od přístavu a 5 min chůze od autobusové zastávky.

více Více

Maritimo **

Dvouhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v privilegované klidné části města Ibiza přímo na pláži Figueretas, obklopený palmami. Centrum města je vzdáleno pouhých 10 minut chůze

více Více

Central Playa hotel **

Nově zrenovovaný dvouhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v centru města Ibiza, 10 minut chůze od přístavu. Pláž Figueretas leží od hotelu pouhých 50 m. Městečko Ibiza plné obchodů, barů a restaurací. Blízko se  nacházejí také pláže Playa d´en Bossa a Salina. Ideální kombinace nádherné pláže a nočního života.

více Více

Lido apartaments ***

Nachází se v zahradě v těsné blízkosti pláže Figueretas, 1 km od centra města Ibiza. Městečko Ibiza je plné obchodů,  barů a restaurací.

více Více

Roberto Playa **

Nově renovovaný dvouhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v centru města Ibiza, v blízkosti přístavu, 50 m
od nádherné pláže přímo v centru turistického centra Figueretas. Městečko Ibiza plné obchodů, barů a restaurací se nachází 1 km od hotelu. Hotel má mezinárodní atmosféru, častými hosty jsou umělci, Dj´s, producenti.

více Více

Nautico Ebeso ***

Tříhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v zahradě 50 m od nádherné pláže přímo v centru turistického centra Figueretas. Městečko Ibiza plné obchodů, barů a restaurací se nachází 1 km od hotelu.

více Více

El Puerto hotel **

Jednoduchý hotel, který se nachází v centru města Ibiza jen pár metrů od přístavu. Pláž je vzdálena 15 minut chůze od hotelu. Městečko Ibiza je plné obchodů, barů a restaurací.

více Více

Los Molinos ****

Čtyřhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází méně než 100m od nádherné pláže Den Bossa v malebné subtropické zahradě. Hotel leží v klidné části cca 2 km od centra města Elvissa.

více Více

Torre del Mar ****

Čtyřhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází méně než 100m od nádherné pláže Den Bossa v malebné subtropické zahradě. Hotel leží v klidné části cca 2 km od centra města Elvissa.

více Více