Připojte se k nám na Facebook
Valencia

Valencia

O Valencii

Město se stává novou velmi populární G/L destinací a po Barceloně a Madridu je již třetí v měřítku popularity. Valencie prostě dýchá nový svěží vzduch a po víkendovém pobytu zde se do města budete velmi rádi vracet. Výhodou jsou také prostorné písečné pláže v blízkosti města.

Smíchejte vydatné množství non-stop energie Madridu, kosmopolitní atmosféru Barcelony, přátelskou povahu Sevilly a máte recept na Valencii.

Nachází se na půl cesty od španělského pobřeží Středozemního moře a je třetím největším městem Španělska. Valencie je jedním z mála měst Středomoří, které si zachovává svůj regionální charakter a hrdost.

Kromě architektonických skvostů Vás procházka Valencií zavede do více než 40 vynikajících muzeí a galerií. Je to město nasáklé kulturou. Překrásná je také procházka historickou čtvrtí, úzkými uličkami, kde se zastavil čas.

Podobně jako většina měst podél pobřeží Středozemního moře ve Španělsku, Valencia má pestrou noční scénu plnou kaváren, barů a klubů, které slouží gay, lesbické nebo smíšené klientele. Většinu gay komunity najdete v oblíbeném El Carmen, a to zejména v okolí Calle Quart a Mercado Central (Central Market).

Vyhlášené podniky a bary jsou například La Goulue, Trapezzio Café, Piccadilly, North Dakota nebo lesbické podniky jako Mogambo a Dona Dona.

Ubytování

Hotel Expo ***

Tříhvězdičkový hotel, který se nachází V Nuevo Centro, v jednom z nejoblíbenějších obchodních center, ideální pozice.

více Více

Medium Valencia Conqueridor ****

Čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v centru historické zóny blízko k muzeím, galeriím a značkovým butikům, 30m od Bll Ring. Leží na stanic mera Plaza Ispana, 15 minut jízdy od letiště.

více Více

Hospes del Mar *****

Luxusní pětihvězdičkový elegantní boutique hotel, který je umístěn v historické budově paláce z 19. století, je opravdovým skvostem mezi hotely ve Valencii. Jedná se o úžasný příklad skloubení historické architektury a moderního designu. Nachází se jen několik minut od nádherné zahrady Turiaa 20 minut od letiště.

více Více