Připojte se k nám na Facebook
Gran Meliá

Gran Meliá

*****

Poloha hotelu: Luxusní moderní resort připomínající chrámy starých Mayů, se nachází přímo u dlouhé bílé pláže na písečné šíji v centru Cancúnu, v těsné blízkosti restaurací a barů, pět minut od centra a 15 minut od letiště.

Vybavení hotelu: V hotelovém areálu s velkolepým atriem naleznete sedm restaurací s vynikající kuchyní, 4 bary, tři velkolepé bazény, obchody se suvenýry, lázně, konferenční místnost, turistické centrum, půjčovnu aut, kosmetický salon,
konferenční centrum, spa centrum. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma.

Vybavení pokojů: V hotelu se nachází několik typů pokojů, dle výše luxusu. Prostorné Suites - koupelna s WC,  nastavitelná klimatizace, plazmová TV, telefon, trezor, minibar (nápoje za poplatek), fén, balkón nebo terasa s lehátky.

Stravování: Pobyt s All Inclusive, které zahrnuje snídani, oběd i večeři formou bufetu v hlavní restauraci (v ostatních restauracích a la Carte), snacky a neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů během dne.

Zábava a sport: Tenisový kurt, fitness centrum, sauna, biliár, aerobik, potápěčské centrum, nemotorizované vodní sporty
na pláži zdarma, motorizované vodní sporty za poplatek.

Cena od 49 990,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava Praha - Cancún - Praha včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, 7x ubytování v hotelu s All Inclusive, pojištění proti úpadku

Poptávka