Připojte se k nám na Facebook
Hotel Burasari

Hotel Burasari

****

Poloha hotelu: Burasari je vzácná květina, která roste na Phuketu, stejně tak hotel je výjimečný, je to nečekaný poklad v srdci vzrušující části Phuketu Patongu. Hotel nabízí maximální zážitek, vytříbený styl, pohodlí, soukromí, klid, a prvotřídní mezinárodní kuchyni pro náročné klienty. Patong je známý díky tříkilometrové bílé písečné pláži, je zde
řada skvělých restaurací, rušný noční život a zábava. Burasari se nachází jen pár kroků od hlavní pláže Patong Beach.

Vybavení hotelu: Dvě restaurace s thajskou a mezinárodní kuchyní, dva bary, profesionální wellness, dva bazény, sluneční terasy s lehátky, knihovna, soukromá pláž, room servis, internet, směnárna.

Vybavení pokojů: Komfortní a prostorné pokoje mají klimatizaci, telefon, satelitní TV, bezplatný minibar-lednici, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC), sejf, soukromou terasu, bezplatnou kávu a čaj, internet, plážové ručníky, deštník.

Stravování: Snídaně formou švédských stolů.

Cena od 41 990,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava Praha - Phuket - Praha s přestupem včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování se snídaní, asistenci ceskeho delegata + asistenci thajskeho GAY pruvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh.

Poptávka