Připojte se k nám na Facebook
Hotel Vine

Hotel Vine

*****

Poloha hotelu: Nový, moderní a luxusní boutique hotel se nachází 10 minut od centra Funchalu, přímo u pobřežní promenády, nabízí úchvatný výhled na Atlantský oceán. Hotel vytvořen v nejmodernějším designu, hotel s duší stejně tak, jako dobré víno.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, vyhlášená gurmánská restaurace, bar, venkovní panoramatický bazén, připojení na internet ve veřejných prostorách hotelu, vine therapy SPA.

Vybavení pokojů: Komfortně pokoje s digitální kabelovou SAT-TV s LCD, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací, připojením na internet, kávovarem, vysoušečem vlasů, vlastním soc. zařízením, s výhledem na promenádu, zahradu či s bočním výhledem na oceán.

Stravování: Gourmet restaurant, vedený mezinárodně uznávaným šéfkuchařem, držitelem tří Michelin hvězd panem Antoinem Westermannem. V ceně zahrnuta snídaně.

Sport a zábava: SPA centrum – masáže, jacuzzi, relaxační terapie.

Cena od 35 990,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava Praha - Funchal - Praha včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, 7x ubytování v hotelu se snídaní, pojištění proti úpadku.

Poptávka